Збірна Іспанії з футболу зазнала поразки від національної команди Голландії в матчі чемпіонату світу.

Зустріч, що пройшла в ніч на суботу, завершилася з рахунком 5:1 на користь голландської команди.

На 27-й хвилині Хабі Алонсо, реалізувавши пенальті, вивів Іспанію вперед. Однак за хвилину до перерви голландці відігралися завдяки голу Робіна ван Персі.

У другому таймі голландська команда провела чотири голи. Два з них - на рахунку Арьєна Роббена (53-тя і 80-та хвилини), по разу відзначилися Стефан Де Фрай (64) і Р. ван Персі (72).

Іспанія є чинним чемпіоном світу та Європи.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з футболу проходить в Бразилії з 12 червня по 13 липня.

За матеріалами: «Інтерфакс-Україна»