У Нью-Йорку завершилися кваліфікаційні змагання Відкритого чемпіонату США з тенісу, де троє представників України виграли свої матчі і потрапили в основні змагання.

Кваліфікацію подолали Ілля Марченко, Леся Цуренко та Марина Заневська, повідомляє офіційний сайт змагань.

У чоловічому турнірі у вирішальному матчі Марченко обіграв Ді Ву з Китаю - 6:1, 6:3. У свою чергу в жіночому турнірі Цуренко обіграла Анну-Лєну Фридсам (Німеччина) - 6:4, 4:6, 6:2, а Заневська здолала німкеню Карину Виттхофт- 7:6 (4), 6:3.
Катерина Козлова, що також пробилася у вирішальний третій раунд кваліфікаційних змагань, поступилася путівкою в основні змагання Юнг Чжан-Чань з Китаю- 6:2, 3:6, 3:6.

Всього у кваліфікаційному турнірі від України брали участь 11 тенісистів - 8 жінок і троє чоловіків, повідомляє «УНІАН».

Крім трьох переможців кваліфікаційних змагань, в основній сітці також будуть представлені Сергій Стаховський і Еліна Світоліна, що потрапили туди автоматично завдяки високим індивідуальним рейтингом. У свою чергу найкращий тенісист України Олександр Долгополов пропустить змагання через травму.