У третій день X Зимових Паралімпійських Ігор розіграно 6 комплектів нагород.

У лижному кросі на 20 км серед чоловіків з порушенням опорно-рухового апарату перше і третє місця зайняли росіяни, срібло поїде до Норвегії. Українці Олег Лещишин і Григорій Вовчинський прийшли через 7 хвилин після лідера – у них 14-е і 15-е місце.

У лижному кросі на 20 км серед чоловіків з проблемним зором перемогли канадський, російський і білоруський учасники. Українець Олег Мунц на 7-му місці.

Лижний крос на 15 км серед жінок з порушенням опорно-рухового апарату приніс срібло українській збірній і Юлії Батенковій. Її російська суперниця прийшла раніше на 7 секунд, а польська – на 1 хвилину і 40 секунд пізніше. А ще через 25 секунд фінішувала четвертою інша українська учасниця – Олександра Кононова.

У лижному кросі на 15 км серед жінок з проблемним зором перемогли німецька, російська і білоруська учасниці. Українських спортсменів у цьому виді програми не було.

У гірськолижному слаломі для жінок з порушенням опорно-рухового апарату дві медалі забрали господині Паралімпіади - канадки, віддавши срібло німецькій учасниці.

У тій же дисципліні серед чоловіків золотого результату добився новозеландець, срібло отримав спортсмен із ФРН, а бронзу – із Австралії.

Після трьох днів неофіційна командна таблиця виглядає так:

Таким чином, у результаті українська паралімпійська збірна команда має 7 нагород, серед яких 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

За загальною кількістю нагород національна збірна утримує другу світову позицію після команди Росії, за кількістю золота – четверту серед 15 країн, які отримали нагороди.

Як повідомляв ForUm, за результатами другого дня Паралімпіади на рахунку України було шість медалей: 2 золотих, 1 срібна і 3 бронзових. Таким чином, Україна перебувала на другому командному місці змагань, перше місце - у росіян, третє - у білорусів.

За матеріалами «Українські новини», «УНІАН»