15:06, нд 23 лис 2008 | Погода: Київ 0, з проясненнями, невеликі опади
Зробити стартовою  Додати в вибране   Ru   Ua   Eng
 
ForUm ГОЛОВНА | Новини України | Новини світу | Без політики | Події | Футбол | Коментарі | Аналітика | Регіони | Преса
Інтерв'ю | Онлайн | Фотогалерея | Форум на ForUm'i | Погода | Розваги | Шпилька | Архів | Сервіс | Пошук
| | |

   Цікавинки

   Readme.ru

   Новости xpress-ua.com
   Новости TB
Загрузка...
   Новости КИНО
Загрузка...
   Новые гороскопы
ОвенТелецБлизнецыРак
ЛевДеваВесыСкорпион
СтрелецКозерогВодолейРыбы
Любовь, семья, карьера, здоровье
Коментарі / 22 серпня 2008 | 10:01


Україна: <B><U>«Мені сімнадцятий минало…» </U></B> Україна: «Мені сімнадцятий минало…»

У ці вихідні Україна відзначає черговий День Незалежності.

Верховна Рада Української РСР 24 серпня 1991 року прийняла Акт проголошення незалежності України, в якому наголошувалося: «Виходячи із смертельної небезпеки, навислої над Україною у зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітні традиції створення держави в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН й іншими міжнародно-правовими документами, реалізуючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України і створення самостійної української держави — Україна.

Територія України є неподільною і недоторканною. Відтепер на території України діють виключно Конституція й закони України». Цей акт набув чинності з моменту його прийняття — 24 серпня 1991 року. Того ж дня український парламент прийняв постанову «Про проголошення незалежності України». Цим документом Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила: «Проголосити 24 серпня 1991 року Україну незалежною демократичною державою. 1 грудня 1991 року провести республіканський референдум на підтвердження Акту проголошення незалежності». Постанову підписав голова Верховної Ради Української РСР Леонід Кравчук. Під час грудневого референдуму 1991 року на підтримку незалежності України висловилися 90,3 відс. з 84,3 відс. громадян, які взяли участь у голосуванні, тобто — 76,1 відс. всього дорослого населення України.

Через тиждень після українського референдуму Президент РРФСР Борис Єльцин, Президент України Леонід Кравчук і голова Верховної Ради Білорусії Станіслав Шушкевич під Мінськом, у Біловезькій пущі, заявили, що СРСР як суб'єкт міжнародного права припиняє існування.




Оксана Білозір 12:20 Оксана Білозір, народний депутат України VI скликання, фракція НУ-НС

До Дня Незалежності завжди підходжу з піднесеним настроєм, я дуже щаслива. Все своє творче життя (вже 30 років я працюю на українській сцені) я працювала, щоб ми себе полюбили, полюбили свою пісню, культуру, мову. Я чудово розуміла, що під час радянської влади українці не можуть відбутися як нація, не маючи своєї власної країни. Країна захищає душу нації, а душа – її культура й народ. У своїй роботі я доклала багато зусиль для того, щоб ми, українці, відбулися як нація.

У нашому народі є фраза: якби не гинули, ми б загинули. День Незалежності – це свято, якому віддали свою молодість, красу, життя багато поколінь українців. Сьогодні ми маємо свою країну. Цього дня нам потрібно подумати, що нам потрібно зробити для того, щоб Україна стала сильнішою й кращою.

Я не люблю цього дня масових гулянь. Цього дня мені хочеться побути з моєю сім'єю. Можливо тому, що ми недавно з'їхалися з різних відпочинків і маємо потребу бути разом.

Михайло Чечетов 12:01 Михайло Чечетов, народний депутат України, фракція ПР, член групи по міжпарламентських зв'язках з Російською Федерацією

У кожної людини є одне найголовніше свято – день її народження. Так і для країни найголовніше свято – це День Незалежності. Я думаю, це всенародне свято, і відзначати його будуть усі.

Я вважаю, що у нас два найважливіші свята – День Перемоги, без якого не було б нас з вами, і День Незалежності.

Завтра я планую бути в Харкові на святкуванні дня звільнення цього міста. Після цього прилечу до Києва.

Ярослав Сухий 11:43 Ярослав Сухий, народний депутат України, фракція ПР

У низці свят, які народ назвав, і пісні заспівали «зі сльозами на очах», додалося ще одне свято, День незалежності. Всі люди, які боролися за нашу незалежність, не про таке життя мріяли для свого народу. Що це за незалежність, коли ми більш залежні від зовнішнього світу, ніж були в 1990 році? Це свято нереалізованих величезних потенційних можливостей українського народу.

Але все-таки за незалежність України загинуло багато людей. Святкувати цей день буду в колі своїх однопартійців.

Володимир Яворівський 11:42 Володимир Яворівський, народний депутат України, фракція БЮТ, голова Національного союзу письменників України

Для мене це одне з найкращих свят після Різдва і Великодня. Це третє по значущості свято на екрані моєї душі. Чому? Я причетний до всіх подій цього дня, я не просто сидів і чекав його, а наближав його, як міг і в статусі народного депутата СРСР, і в першому скликанні, де була проголошена незалежність України. Це підсумок періоду мого життя. День проголошення незалежності я пам'ятаю до деталей. Тому мені б хотілося, щоб українці ставили це свято хоч би на третє місце. На жаль, для дуже багатьох цей день – це щось далеке, космічне.

Я бачив, як відзначають День незалежності ті ж американці. Вони виходять з сім'ями в свої прекрасні скверики, стелять ковдри, накривають стіл, діти качаються по траві. Для них це сімейне свято. Для українців поки що ні.

Звичайно, вранці я поїду на парад, хоча і виступав проти нього. Думаю, що нікому він нічого не демонструє. Показати Росії, що у нас є танки й літаки? Здається, вони знають, що у нас є, і чого немає краще, ніж наш міністр оборони. Але я хочу побути серед людей, побачити знайомі обличчя і наших солдатів. Все-таки це зарядить душевні акумулятори. Після обіду, оскільки зараз проходить Всесвітній форум українців (у мене багато друзів серед тих, хто приїхав з Америки, Канади, країн ближнього зарубіжжя), я хочу запросити їх до себе на дачу, накрити стіл, випити по чарці, щось пригадати, щось заспівати. Зберуться моя сім'я і друзі.

Олег Зарубінський 11:06 Олег Зарубінський, народний депутат України VI скликання, фракція Блоку Литвина

Це дійсно свято. Не можу погодитися з тими людьми, які, апелюючи до проблем і парадоксів українського життя, а іноді й маразмів української влади, відкидають саме свято по собі. 24 серпня невинне в тому, що влада в Україні неадекватна вимогам часу.

Які б процеси зараз не відбувалися, я вважаю їх тимчасовими і такими, що невідповідають потенціалу і місцю українського народу в світі. Це мине. Те, що в 1991 році Україна стала державою позитивно. Зараз головне завдання в тому, щоб наповнити атрибути і символи державності реальним змістом.

Цього дня я, можливо, піду зі своєю дочкою подивитися парад. Після параду, ми, напевно, відзначимо свято в неформальній обстановці.

Ольга Герасим’юк 10:47 Ольга Герасим’юк, народний депутат України VI скликання, фракція НУ-НС

Це свято я дуже люблю, які б політичні часи не були в Україні. Це свято держави, яке повинно бути наповнене особливим сенсом. Але для цього його потрібно святкувати щороку з таким відчуттям, що це найголовніший для тебе, українця, день.

Цього дня я готуюся поїхати в Полтавську область, село Теплівка. Я допомогла жителям цього села за свої депутатські кошти побудувати новий клуб. У цьому селі прекрасний хор, там живуть талановиті діти і їм є, куди прийти. Мене запросили туди відзначати це свято.

Леонід Грач 10:30 Леонід Грач, народний депутат України VI скликання, фракція КПУ

Я сімнадцять років це свято не те, що не святкую, а вважаю траурним днем. Я залишився вірний тій батьківщині, яка мене народила, яку захищав до останньої краплі крові мій батько. Я ніколи не пробачу тим, хто розвалили її: кравчукам, єльцинам, шухевичам і подібним до них. Вони роздерли на клапті мою рідну країну, до складу якої входила Україна.

Наша відповідь буде такою: у всіх містах і районах будуть виставлені пікети, намети, де виражатиметься наша позиція, і буде продовжений збір коштів на допомогу постраждалим від ющенко-саакашвілівської агресії. Так ми відзначатимемо цей день.

   Коментарі читачів
Додати коментар
Уважаемые читатели!
Просим вас воздержаться от нецензурных выражений, оскорблений участников дискуссии, бессмысленного флуда и прямой рекламы других интернет-ресурсов.

Редакция оставляет за собой право удалять подобные сообщения и аннулировать регистрацию злостных нарушителей правил.

*Имя:

E-mail:

  залишилось    символiв


изменить профиль

Загрузка...
Загрузка...
СВЕЖИЕ ВАКИНСИИ:
Загрузка...

Вся стрічка


Вся стрічка


Редакція:mail@for-ua.com
Редакція може не поділяти думки авторів публікацій.
При повному або частковому передрукуванні матеріалів сайту посилання на http://for-ua.com є обов'язковим
2008©forUm
Передрукування, копіювання або відтворення інформації,
що містить посилання на агентство "Iнтерфакс-Україна"
у будь-якому вигляді СУВОРО ЗАБОРОНЕНО

Digital Generation Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100 Новости Дня