Один із найсильніших футбольних клубів світу англійський «Манчестер Юнайтед» звільнив головного тренера Девіда Мойєса, повідомляє офіційний клубний сайт.
Причини такого рішення в повідомленні не зазначаються.

Команда вперше за 19 років не змогла потрапити у відбір за підсумками національної першості до числа учасників Ліги чемпіонів. У минулі вихідні в матчі 35-го туру англійської Прем'єр-ліги МЮ програв «Евертону» з рахунком 0:2, втративши навіть теоретичні шанси на потрапляння в найпрестижніший клубний турнір Європи.

Наразі «Юнайтед» займає 7-ме місце в турнірній таблиці англійського чемпіонату, набравши 54 очки. Команда забезпечила собі місце на наступний сезон у другому за значущістю клубному турнірі - Лізі Європи.

У Лізі чемпіонів цього сезону «Манчестер» дійшов до 1/4 фіналу, де за сумою двох матчів поступився німецькій «Баварії» (Мюнхен), передає «УНІАН».

«Манчестер Юнайтед» є 20-кратним чемпіоном і володарем Суперкубка Англії, 11-кратним володарем Кубка країни, 4-кратним володарем Кубка Ліги, 3-кратним переможцем Ліги чемпіонів, а також володарем Кубка Кубків, Суперкубка УЄФА, Міжконтинентального кубка і клубним чемпіоном світу 2008 року.

27 великих трофеїв команда виграла з листопада 1986 року по травень 2013 року, коли її очолював сер Алекс Фергюсон. Його змінник Мойєс на своєму посту не протримався навіть один повноцінний сезон.