«Шахтар» (Донецьк) виграв у середу ввечері у гостях у італійської «Роми» з рахунком 3:2 у дуже напруженому матчі.

Рахунок у матчі відкрив італійський гравець Перотта на 28-й хвилині (автогол українського футболіста Развана Раца), але майже відразу ж – на 29-й хвилині – рахунок зрівняв бразильський гравець «Шахтаря» Жадсон. Пізніше рахунок до 3:1 збільшили гравці «Шахтаря» Дуглас Коста на 36-й хвилині та Луїс Адріано – на 41-й хвилині.

Таким чином, уже після наприкінці першого тайму «Шахтар» повів у рахунку.

У другому таймі на 61-й хвилині відрив «Роми» у рахунку скоротив гравець римлян Джеремі Менез.

Матч-відповідь відбудеться 8 березня на «Донбас Арені».

Як відомо, «Шахтар» вперше у своїй історії вийшов до плей-офф Ліги Чемпіонів.

Історія протистояння «Роми» і «Шахтаря» налічує два матчі. Обидва були проведені на стадії групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2006/2007. У Римі «гірники» зазнали нищівної поразки 0:4, а вдома взяли верх з мінімальним рахунком 1:0.

Останній візит «Шахтаря» на «Стадіо Олімпіко» відбувся 12 вересня 2006 року. З команди 4-річної давн ини, яка грала з «Ромою», у нинішньому складі «гірників» залишилося п'ятеро виконавців: Срна, Хюбшман, Рац, Гай і Жадсон. У римлян також відбулися істотні зміни, у теперішньому складі «вовків» залишилося шестеро гравців: Кассетті, Тотті, Таддеі, Перротта, Де Россі та Пісарро.

Домашня перемога «Шахтаря» над «Ромою» до нинішнього матчу була єдиною перемогою «гірників» у протистоянні з італійськими командами, яке тепер налічує 11 ігор, зараз в активі української команди 2 перемоги.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна», «ТСН».