Київське «Динамо» продовжує засмучувати уболівальників в груповому раунді Ліги Європи і, загалом, в єврокубках.

У другому раунді групового раунду «Динамо» поступилося молдавській команді «Шериф» з рахунком 0:2 і опустилося на останнє місце в групі E.

Господарі повели в рахунку після курйозного гола. Денис Бойко вибивав м'яч і попав у спину Єрохіну. Від гравця «Шерифа» м'яч полетів у ворота.

Динамівці створили декілька небезпечних моментів, але ударам атакуючих гравців не вистачало точності.

А на 37-ій хвилині рукою у власному штрафному майданчику зіграв Євгеній Хачеріді і Джіммі Франса переграв Бойка з точки.

Отримавши перевагу в два м'ячі, молдавани чітко побудували захисні редути і в другому таймі не давали киянам шансів, аби скоротити різницю в рахунку. Більш того, гра могла завершитися розгромом, але нападаючі «Шерифа» не реалізували шикарні контратаки.

У результаті, 30 вересня виявився чорним днем українського футболу. «Динамо», «Карпати» і «Металіст» пропустили на трьох шість м'ячів, передає «ТСН».

У динамівців одне очко після матчів з БАТЕ і «Шерифом». А попереду у киян дві гри з голландським АЗ. Зазначимо, що БАТЕ розгромило АЗ з рахунком 4:1.